Poli narezki Perutnina Ptuj so priljubljeni mesni izdelki, znani po svojem prepoznavnem okusu in kakovosti. Na voljo so v različnih okusih in pakiranjih, kar omogoča široko izbiro za vsakogar. Poli narezki so idealni za pripravo sendvičev, hladnih plošč ali kot dodatek k zajtrku in večerji. So priročna in hitra rešitev za malico. S kartico E.Leclerc so na voljo s 25 % popustom. To je odlična priložnost za nakup priljubljenih Poli izdelkov po ugodni ceni. Fotografija morda ne ustreza v celoti dejanskemu izgledu izdelka.
Klasično sušena jelenova salama, narejena iz kakovostnega mesa divjadi - za 100 g končnega izdelka je uporabljenih kar 168 g mesa, kar zagotavlja bogat okus in polno aromo.
Mortadela Bologna ZGO, izdelek izvrstne kakovosti, nežen, okusen in neprimerljivo dišeč, v bolonjski gastronomski tradiciji že od leta 1661. Narejena je izključno v Italiji iz najboljšega svinjskega mesa, s strastjo, znanjem in izkušnjami, kot veleva tradicija.