*Fotografija morda ne ustreza v celoti dejanskemu izgledu izdelka.
s.Oliver Ženski čevljiAkcija Jager (07.01.)
Oglas
41,97 €
69,95 €-40%
- s.Oliver
Akcija velja do 24.02. v Jager trgovinah
O izdelku s.Oliver Ženski čevlji:
Modni črni ženski gležnarji s.Oliver v Chelsea stilu so vsestranski dodatek k vaši obutveni kolekciji. Odlikuje jih eleganten videz z elastičnimi vstavki ob straneh, ki omogočajo enostavno obuvanje in sezuvanje. Izdelani so iz kakovostnega materiala, ki zagotavlja udobje in dolgotrajno uporabo. Ti gležnarji so primerni za različne priložnosti, od poslovnih sestankov do večernih izhodov. Na voljo so po akcijski ceni 41,97 €, kar je 40% manj od prvotne cene 69,95 €. Odlična izbira za stilsko dovršen in udoben korak.
Načrtujete nakup? Oglejte si znižano ceno, ki jo navaja Jager katalog.
*Fotografija morda ne ustreza v celoti dejanskemu izgledu izdelka.
Odstrani izdelek z mojega seznama
Niste našli, kar ste iskali?
Vse akcije trgovine JagerVse akcije z kategorije Ženska obutevVse akcije z kategorije Ženski škornjiVse akcije znamke s.Oliver
Deli to akcijo
Oglas
Drugi so si ogledali tudi...
Oglas





























































![Lidl akcije [22. 1. – 28. 1.]: Top popusti do -64 % & Vikend ponudba](/_next/image?url=https%3A%2F%2F6a563d03d7114bf1969e452682.nbg1.your-objectstorage.com%2Fimages%2F00ab0cc9-e3fb-43a1-afba-c04e62197aa0.jpeg&w=1200&q=75)
